Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Meghan chce zničit královskou rodinu, říká expert na britskou monarchii. S Harrym jsou prý na mizině

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Šok

Vévodkyně a vévoda ze Sussexu Meghan a Harry jsou momentálně závislí na Netflixu a na knihách, které jim vynesou určitý obnos peněz. Alespoň to tvrdí web Daily Mail. Ačkoli by se mohlo zdát, že oba jsou takzvaně za vodou, opak je pravdou. Jsou totiž úplně švorc. Podle královského experta a životopisce Toma Bowera je tak prodávání jejich příběhu jediným způsobem obživy.

Není to tak dávno, co zemřela anglická královna Alžběta II., která v závěti na své příbuzné pravděpodobně velkoryse myslela, avšak nedá se to tvrdit o Meghan Markle a princi Harrym. Poté, co se vzbouřili a zřekli se královských povinností, zůstali bez pravidelného příjmu a šušká se, že ani dědictví po Alžbětě jim nevytrhne trn z paty.

Meghan a Harrymu hrozí chudoba

Podle královského životopisce Toma Bowera má pár aktuálně jediné východisko. Tím má být smlouva se streamovací službou a vydavatelem Penguin Random House. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu, kteří podle portálu Sky News žijí v domě za 13 milionů liber v Kalifornii a potřebují platit služebnictvo, tak prý nemají žádný jiný zdroj příjmů.

"Jsou svázáni s Netflixem a svou knihou. Veškerá kritika, kterou přijmou, pro ně nic neznamená, protože vědí, jak moc jsou švorc. A tohle je jediný způsob, jak si vydělat," řekl Bower pro Daily Mail. Expert, jehož nová kniha "Pomsta: Meghan, Harry a válka mezi Windsory" vyšla v červenci, také řekl, že jediný způsob, jak si teď dokáže představit, že by se Harry z prekérní situace dostal, je naděje, že by ho jeho otec král Karel III. zachránil.

Bower však řekl, že neočekává, že by Meghan na "mírovou dohodu" mezi jejím mužem a králem Karlem III. někdy přistoupila, protože nemá vůbec žádný zájem na tom, aby mlčela. "Chce bitvu. Chce zničit královskou rodinu a jít do větších věcí. Myslím, že nepřátelství bylo obnoveno," dodal Tom Bower.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy