Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Meghan chce kšeftovat s vlastním miminkem: Jsme aristokraté, ne trhovci, zuří královna!

+ Dalších 68 fotografií
honorář
Meghan Markle (37) se opět podařilo rozzuřit královnu Alžbětu II. (93). Jako bývalé hvězdě filmového plátna a seriálů se jí zřejmě nechce vzdávat manýrů, které v době své dřívější slávy pochytila. Na představení královského miminka světu se totiž rozhodla vydělat.

Meghan Markle a princ Harry rozohnili své fanoušky oznámením, že miminko neukáží světu hned po porodu. Vypadalo to, že královna Alžběta II. je s tímto rozhodnutím smířená a vztahy v královské rodině jsou opět v pořádku. Celá věc se má ale jinak. Meghan se totiž rozhodla, že její dítě veřejnost poprvé spatří na obálce světoznámého časopisu Vogue. Tento magazín je samozřejmě ochotný za snímek šťastného královského páru s novorozeným miminkem zaplatit vévodkyni tučný honorář.

Manželka prince Harryho se bouří proti tomu, co je od ní, jako od členky královské rodiny, očekáváno. Ačkoliv královna Alžběta II. si na Meghan a její chování už zvykla, rozhodnutí kšeftovat s královským miminkem ji velmi rozzuřilo. Vévodkyni nezajímají ani její dobře mířené rady a královským protokolem jako by pohrdala. Palác zuří především proto, že se o jejím rozhodnutí dozvěděl až velmi pozdě a dokonce ne přímo od ní, ale od jejích asistentů. Královna prý kvůli tomu vedla s Meghan velmi nepříjemný rozhovor.

Dítě Meghan a Harryho je přitom pro královskou rodinu zásadním členem a stane se významnou historickou postavou. Vévodkyně je totiž míšenka a tak je možné, že její dítě s princem Harrym nebude mít bílou barvu pleti. Tím by mělo přispět k boření stereotypů o černošské komunitě a ať už bude prvorozený potomek tohoto páru holčička či chlapeček, je předurčen k tomu být minimálně módní ikonou.

Mohlo by vás zajímat

Další články