Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Meghan čelila nechutným výhrůžkám: Teď má hrůzu z toho, že se vše bude opakovat

Meghan Markle.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Výhrůžky

Meghan Markle (41) za svůj život čelila věrohodným hrozbám. Prozradil to náměstek policejního komisaře Neil Basu, který tyto hrozby považuje za nechutné a velmi reálné. V rozhovoru pro Channel 4 News se svěřil, že někteří z těchto lidí, kteří Meghan vyhrožovali, byli dokonce stíháni. Výhrůžky by se totiž mohly vrátit se spuštěním dokumentu na Netflixu. 

Meghan Markle a princ Harry se v nejbližší době chystají uvést dokument o jejich milostném životě na platformě Netflix. Film by měl vyjít 8. prosince, ale v plánu je také kniha, která se do knihkupectví údajně dostane 10. ledna. Na povrch se dostává stále víc informací o Meghan a Harrym. Nyní vyšlo najevo, že Meghan kdysi čelila nechutným výhrůžkám. Informoval o tom náměstek policejního komisaře Neil Basu pro web Channel 4 News.

Nechutné výhrůžky

Na otázku, zda jsou hrozby od lidí věrohodné, Basu odpověděl: "Absolutně. A kdybyste viděli to, co bylo napsáno, a dostávali jste to, cítili byste se neustále pod hrozbou. Měli jsme týmy, které to vyšetřovaly. Lidé za to byli stíháni." Proto, když se má dokument objevit co nejdříve na obrazovkách, je z toho rodina ze Sussexu pěkně nervózní. Problémy by se mohly totiž opakovat.

Vévodkyně s vévodou ze Sussexu se s firmou Netflix i pohádali. Bylo to kvůli jejich přání dokument odložit na příští rok. Streamovací platforma však jejich žádost zamítla z jednoho důvodu. Královská biografka Angela Levin věří, že Netflix vybral datum, aby snímek dostal lepší hodnocení. "Mám podezření, že tohle datum je to, co Netflix chtěl. Je to načasování, které Netflix i potřeboval. Může to být proto, že to umožnilo královským fanouškům dokoukat Korunu," řekla Angela v rozhovoru pro The Sun.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy