Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Meghan bude mít u porodu velkou oporu. Přiletěla za ní z daleké Ameriky!

Zdroj: archiv
+ Dalších 32 fotografií
Podpora
Meghan Markle (37) to má podle všeho za pár. V pátek nad sídlem, kde s Harrym bydlí, kroužil vrtulník a celých 24 hodin stála před domem sanitka. Zda vévodkyně už porodila nebo ne se zatím neví. Jelikož si zvolila pro porod domácí prostředí, o narození miminka veřejnost informuje skrze tiskovou zprávu a nemusí to být nutně v den porodu. Meghan je ale jistě ráda, že jí je nablízku její maminka Doria, která před pár dny za těhotnou dcerou přiletěla.

Pro Meghan (37) jako pro prvorodičku je porod velmi důležitý moment. Proto si přála mít u sebe svojí matku Doriu, která přiletěla až ze Spojených států. Maminka, se kterou se Meghan už několik měsíců neviděla, neváhala urazit přes 8 tisíc kilometrů od svého bydliště v Los Angeles a dorazit do sídla Frogmore Cottage ve Windsoru.

Vévodkyně a vévoda ze Sussexu se mohou každým dnem stát pyšnými rodiči. Co se královskému páru narodí, není vůbec jasné. Nejvíce se mluví o holčičce. Říká se ale, že děvčátko bere maminkám krásu, což by v Meghanině případě naplatilo. Bývalá herečka je krásná po celou dobu těhotenství, stejně jako byla před ním

Teď může být o to víc v klidu, že má vedle sebe dvě důležité osoby - manžela prince Harryho a svoji maminku. Poruší snad Harry protokol a bude u porodu, stejně jako William? A bude Doria babičkou vnuka nebo vnučky? To se dozvíme už hodně brzy.

Související články

Další články