Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Meghan a princ Harry se konečně usadili: Pronajímají si luxusní sídlo, měsíčně vyjde na miliony

Meghan a princ Harry se konečně usadili: Pronajímají si luxusní sídlo, měsíčně vyjde na miliony
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Přepychový dům
Že si Meghan Markle (38) potrpí na luxus, je všeobecně známo. Ovšem až uvidíte, kde se usadila s princem Harrym (35) a synkem Archiem, spadne vám brada až ke kolenům. Královský pár si pronajímá barák v Los Angeles a sousedí s největšími hollywoodskými hvězdami.

Dlouho se spekulovalo o tom, kde se královský pár po Megxitu usadí. Meghan Markle a princ Harry dali Velké Británii sbohem a rozhodli se přestěhovat se za velkou louži do Ameriky.

Nejdříve to vypadalo, že si najdou bydlení v Kanadě, nicméně později pár usoudil, že jim bude lépe v Los Angeles. Nyní se objevila informace, že si Meghan s princem Harrym pronajímají luxusní vilu od herce Tylera Perryho.

Přepychové sídlo je podle odhadů vyjde na 200 tisíc liber měsíčně, tedy v přepočtu na české zhruba 6,2 milionu korun. Cena celé nemovitosti se pohybuje kolem 14,5 milionu liber.

Sousedy královského páru a jejich synka Archieho, který před nedávnem oslavil první narozeniny, jsou ty největší Hollywoodské hvězdy. Nedaleko jejich domu bydlí například zpěvačka Hilary Duff či herec Sylvester Stallone

Jak jejich pompézní sídlo vypadá a kdo všechno s nimi sousedí, se podívejte do fotogalerie.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy