Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Meghan a princ Harry kupují vilu od Mela Gibsona: V tomhle přepychu bude Archie vyrůstat

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
galerie
Poté, co se Meghan Markle (38) a princ Harry (35) zřekli královských povinností, vydali se na honbu za dokonalým domem. Dlouho uvažovali, kde se usadí a kde budou vychovávat už téměř ročního synka Archieho. Podle zahraničních médií nakonec padla volba na vilu v Malibu, kterou páru neprodá nikdo jiný než samotný Mel Gibson. Nové bydlení vyjde Meghan a Harryho v přepočtu na zhruba 369 milionů korun. Podívejte se dovnitř.

Princ HarryMeghan Markle jsou zvyklí na luxus. Zatímco Meghan si ho ještě za své herecké kariéry tvrdě vydřela, Harry v něm jako aristokrat vyrůstal. Přepychu se nechtějí vzdát ani po zanechání královských povinností, a proto se rozhodli usadit v luxusním sídle.

Podle zahraničních médií se Meghan a Harry rozhodli svého syna Archieho vychovávat ve vile v Malibu. Tu kupují od herce Mela Gibsona, který ji v roce 2008 koupil od Davida Duchovnyho alias agenta Muldera ze seriálu Akta X.

Několik koupelen, ložnic, luxusní venkovní posezení, bazén. To je jen zlomek vybavení nemovitosti, kterou princ Harry plánuje koupit pro nový život zbavený královských povinností. Není pochyb o tom, že malý Archie, i když nebude vyrůstat v paláci, si bude užívat obrovského přepychu. Podívejte se do galerie, kde bude rodinka už zanedlouho žít.

Související články

Další články