Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Meghan a princ Harry kupují vilu od Mela Gibsona: V tomhle přepychu bude Archie vyrůstat

Meghan a princ Harry kupují vilu od Mela Gibsona: V tomhle přepychu bude Archie vyrůstat
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
galerie
Poté, co se Meghan Markle (38) a princ Harry (35) zřekli královských povinností, vydali se na honbu za dokonalým domem. Dlouho uvažovali, kde se usadí a kde budou vychovávat už téměř ročního synka Archieho. Podle zahraničních médií nakonec padla volba na vilu v Malibu, kterou páru neprodá nikdo jiný než samotný Mel Gibson. Nové bydlení vyjde Meghan a Harryho v přepočtu na zhruba 369 milionů korun. Podívejte se dovnitř.

Princ Harry i Meghan Markle jsou zvyklí na luxus. Zatímco Meghan si ho ještě za své herecké kariéry tvrdě vydřela, Harry v něm jako aristokrat vyrůstal. Přepychu se nechtějí vzdát ani po zanechání královských povinností, a proto se rozhodli usadit v luxusním sídle.

Podle zahraničních médií se Meghan a Harry rozhodli svého syna Archieho vychovávat ve vile v Malibu. Tu kupují od herce Mela Gibsona, který ji v roce 2008 koupil od Davida Duchovnyho alias agenta Muldera ze seriálu Akta X

Několik koupelen, ložnic, luxusní venkovní posezení, bazén. To je jen zlomek vybavení nemovitosti, kterou princ Harry plánuje koupit pro nový život zbavený královských povinností. Není pochyb o tom, že malý Archie, i když nebude vyrůstat v paláci, si bude užívat obrovského přepychu. Podívejte se do galerie, kde bude rodinka už zanedlouho žít.

Související články

Další články