Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Meghan a Harry už jsou rodiči! Sázkaři se s pohlavím miminka i časem porodu sekli

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 39 fotografií
porod vévodkyně
Vévodkyně a vévoda ze Sussexu plní poslední týdny přední strany světových médií. Všichni už netrpělivě čekali, kdy manželka prince Harryho Meghan (37) porodí. Britské sázkové kanceláře měly jasno, že vévodkyně Meghan už porodila. Proto přestaly už v pátek přijímat sázky a dokonce tak určily den, kdy se královské miminko narodilo. Pořádně se sekly.

Jedny z největších britských sázkových kanceláří Paddy Power a Coral zastavily v pátek příjem sázek na to, kdy se narodí potomek Meghan (37) a Harryho (34). Právě v tento den mělo být totiž uzavíráno co nejvíce sázek. Podle kanceláří je tedy jasné, že už nějaká osoba ví, že se dítě narodilo, uvedla americká televizní společnost CNN.

„Přerušili jsme sázení na to, ve který den se narodí dítě Harryho a Meghan, poté, co jsme zaznamenali prudký nárůst sázek, což naznačuje, že někdo něco ví. Na základě této skutečnosti v kombinaci s fámami a spekulacemi jsme dospěli k závěru, že královský potomek už přišel na svět,“ uvedla kancelář Paddy Power.

Sázkaři hojně tipovali pohlaví i jméno miminka. Podle nich Meghan porodila holčičku se jménem Ivy.

John Hill, manažer kanceláře Coral, řekl, že právě pátek 3. května měl být dnem narození prvního potomka prince Harryho a Meghan. Královský palác zatím informaci nepotvrdil stejně jako samotný královský pár. Pochopitelně. Nakonec je to chlapeček a narodil se v pondělí 6. května.

Související články

Další články