Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Meghan a Harry se dočkají dalšího filmu: Třetí díl ponese název Útěk z paláce

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Meghan a Harry
Fanoušci královského páru, který tvoří Meghan Markle (38) a princ Harry (35), mohou jásat. V Hollywoodu totiž bylo ujednáno, že nejkontroverznější rozhodnutí páru alias Megxit dostane filmovou podobu. Můžeme tak očekávat již třetí pokračování příběhu Meghan a Harryho na filmových plátnech.

Společnost Lifetime, která natočila již dva filmy o Meghan Markle a princi Harrym, oznámila, že plánují třetí filmové pokračování jejich příběhu. Nový snímek ponese název Meghan a Harry: Útěk z paláce.

Ve třetím díle se scénáristé zaměří na Megxit. Chtějí detailně zachytit všechny momenty, které vedly pár k odchodu od královské rodiny po narození syna Archieho. „Film podrobně popisuje život novopečených rodičů a jedinečné výzvy, které jsou spojené s členstvím v královské rodině, což nakonec vedlo Harryho a Meghan k tomu, aby se vzdali svých královských vazeb a vytvořili nový život podle svých vlastních představ,“ uvádí TVLine.

Plány na obsazení i datum vydání jsou nyní pozastaveny kvůli koronavirové pandemii.

Snímek bude chronologicky navazovat na dva předchozí díly. První díl nesoucí název Harry and Meghan: A Royal Romance vznikl již v roce 2018 a svět jej spatřil v den svatby královského páru. Druhý díl byl uveden o rok později, tedy v roce 2019 a tvůrci ho pojmenovali Harry & Meghan: Becoming Royal.

Související články

Další články