Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Meghan a Harry po dlouhé době na veřejnosti: Šli na rande se slavnými herečkami

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Rande

Princ Harry (38) a Meghan Markle (41) se objevili po delší době spolu na veřejnosti. Jak informoval zahraniční web Page Six, dvojice si vyrazila na rande. Nebyli ale sami. Spolu s nimi se večeře zúčastnili také herečka Gwyneth Paltrow (50) s manželem, televizním producentem Bradem Falchukem, a nechyběla ani herečka Cameron Diaz (50).

Princ Harry si spolu se ženou Meghan Markle vyšel na rande. V pátek, tedy necelý týden po korunovaci krále Karla III., byla dvojice spatřena v ulicích Los Angeles, jak míří do podniku na sushi.

Jak informoval Page Six, dvojice si však užila rande ve společnosti dalších párů a kamarádů. Nechyběla herečka Gwyneth Paltrow (50) s jejím manželem, televizním producentem Bradem Falchukem, herečka Cameron Diaz (50) nebo zakladatelka seznamovací aplikace Bumble Whitney Wolf Herd s manželem, texaským ropným dědicem Michaelem Herdem.

Harry seděl v koutě

Meghan na sobě měla béžovo-hnědé saténové šaty od návrhářky Heidi Merrick, k čemuž si vzala bílou kabelku od Cesta Collective a hnědé sandálky Oran od Hermés. Harry měl ležérní bílé kalhoty, černé triko a hnědé semišové boty.

Princ Harry se korunovace svého otce zúčastnil sám bez manželky i dětí. Jelikož se před časem vzdal královských povinností, byl usazen do třetí řady vedle svých sestřenic a jejich manželů, jak napsal web Daily Mail. Hned po ceremoniálu však Harry odletěl zpět do Spojených států, aby stihl čtvrté narozeniny svého syna Archieho. Pár spolu vychovává ještě dcerku Lilibet.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy