Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Meghan a Harry musejí zmizet z paláce: Vyštvali je Kate s Williamem?!

+ Dalších 40 fotografií
Královské hádky
Už se nemohli dočkat, až se nastěhují do luxusního apartmánu v Kensingtonském paláci. Princ Harry (34) a Meghan Markle (37) se dokonce podíleli na jeho rekonstrukci, aby bylo 20 pokojů přesně podle jejich představ. Stěhování sice bude, ale pryč z paláce. Za vším má stát princ William (36)!

Nejdřív problém s penězi, který rozčílil královnu Alžbětu II. (92), a teď jsou Meghan Markle a princ Harry trnem v oku i jeho bráchovi princi Williamovi!

Tvrdí to zdroj britského listu The Sun. Vypadá to, že se Harry a Meghan nebudou stěhovat do paláce, ale z něj. Dosud obývali menší domek, který leží na pozemcích rozlehlého kensingtonského královského areálu. Na přislíbených dvacet pokojů, které už prochází rekonstrukcí, teď mohou zapomenout.

„Mezi bratry se objevilo určité pnutí. Harry s Meghan nechtějí žít vedle Williama, chtějí se zařídit sami,“ řekl dobře informovaný zdroj The Sun. Kate Middleton (36) v tom prsty prý nemá, má jít čistě o bratrské neshody.

A kde teď Harry s Meghan hlavu složí? Zatím zůstanou ve svém domečku, ale miminko by už na jaře měli vychovávat na panství Frogmore Cottage ve Windsoru. Sídlo, které jim darem věnovala sama královna, se bude také předělávat. Slavná dvojice si nadiktovala požadavky na deset ložnic, tělocvičnu, studio na jógu a samozřejmě dětskou hernu.

Mohlo by vás zajímat

Další články