Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Meghan a Harry dostali zásadní radu: Najděte si čas, řekl jim Jay-Z

Meghan a Harry dostali zásadní radu: Najděte si čas, řekl jim Jay-Z
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Setkání
Královský pár se zúčastnil premiéry filmu The Lion King v Londýně. Meghan Markle (37) zářila v krásných černých šatech po boku manžela prince Harryho (34). Na tematicky oranžovém koberci se prošla i zpěvačka Beyoncé (37), která se poprvé setkala s novopečenými rodiči Archieho a hned jim při té příležitosti dávala pár rad.

V Londýně se na Liecesterském náměstí konala premiéra dlouho očekávaného dobrodružného filmu The Lion King. Protože Disney spojil film s kampaní Protect The Pride, která má za úkol upozornit lidi na rychle upadající populaci lvů a divokých zvířat v Africe, na oranžový koberec dorazil i vévoda ze Sussexu s manželkou. Především princ Harry se hodně zajímá o projekty v oblasti ochrany přírody, které se zabývají přírodním dědictvím Afriky a podporují jak volně žijící zvířata, tak i místní komunity, proto se rozhodli s Meghan Markle (37) do nadace zapojit a podpořit ji.

Královský pár při příchodu vypadal opravdu sladce. Princ Harry s Meghan se vedli za ruce a cestou pozdravili i pár fanoušků, někteří jim dokonce věnovali dárky pro malého Archieho. Před začátkem promítání se vévoda s vévodkyní ze Sussexu setkali s celebritami, které také dorazily na slavnostní premiéru. Nechyběli tam manželé, kteří jsou velcí fanoušci královského páru, Beyoncé a Jay-Z (49). Měli tu čest se poprvé osobně setkat s Harrym a Meghan. Z očí Beyoncé bylo vidět, jak moc je nadšená, že se s nimi konečně setkává. "Milujeme vás. Vaše dítě je tak nádherné," pronesla zpěvačka. Slavné páry mluvily spolu o rodičovství. "Vždycky si najděte čas sami pro sebe," radil jim Jay-Z. Stvořitelka hitu Single Ladies se nakonec s novopečenou maminkou dojemně objala.

Princ Harry a Meghan se setkali i se zpěvákem Eltonem Johnem (72), který se také přišel podívat do kina Odeon Luxe. Legendární zpěvák též objal Meghan a při té příležitosti jí něco pošeptal do ouška.

Krásné Meghan to opět neskutečně slušelo. Vynesla černé šaty značky Jason Wu, které stojí 3454 liber, což je v přepočtu zhruba 97 tisíc korun. K nim zvolila černé psaníčko značky Gucci, které vyjde na 1680 liber, to dělá v přepočtu kolem 47 tisíc korun. Celý outfit pak doladila černými lodičkami, které můžete zakoupit za 640 liber, v přepočtu 18 tisíc korun. Podívejte se do fotogalerie, jak to vévodkyni slušelo.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy