Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Meghan a Harry dostali nečekanou nabídku: Ubytovat je chce samotná Madonna

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
nabídka
Meghan Markle (38) a princ Harry (35) nejsou v Kanadě zrovna dvakrát vítáni a zpěvačka Madonna (61) toho využila. Na svém Instagramu zveřejnila video, kde vévodu a vévodkyni ze Sussexu vyzývá k přestěhování do New Yorku. Tam by jim prý byla ochotná pronajmout svůj vlastní byt.

Kanaďané nepřivítali Meghan Markle a prince Harryho zrovna s otevřenou náručí. Nechtějí, aby jejich peníze jakožto daňových poplatníků šly na zajištění bezpečnosti „zaběhnutých“ členů královské rodiny. Společně s Archiem by je s otevřenou náručí uvítali při návštěvě, dlouhodobý pobyt jim ale velmi vadí.

Odpor Kanaďanů k Meghan a Harrymu neušel ani Madonně, která se rozhodla manželskému páru a jejich synkovi učinit nabídku, kterou by jen málokdo odmítl. Zatímco ji její kadeřnice vytvářela na hlavě účes, zpěvačka na video promlouvala o kvalitách bytu, který dá mileráda královskému páru k dispozici.

New York porazí Kanadu i Británii

Podle Madonny je bydlení v New Yorku lepší než v Kanadě či dokonce v Buckinghamském paláci. „Neutíkejte do Kanady, je tam příšerná nuda. Můžu vám pronajmout svůj byt na Central Park West. Má dvě ložnice, nejlepší výhled na Manhattan a neuvěřitelný balkón,“ uvedla Madonna ve videu. Meghan a Harry nabídku s největší pravděpodobností nepřijmou, mají ale jistotu, že kdyby se na ně Kanaďané vrhli s vidlemi a pochodněmi, mají se u koho schovat.

Související články

Další články