Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Meghan (37) může Kate (37) pěkně závidět: Královna jí připravila mimořádné překvapení

+ Dalších 51 fotografií
Neobyčejný dar
Královna Alžběta II. (93) připravila pro vévodkyni z Cambridge (37) výjimečné překvapení k příležitosti osmého výročí svatby s princem Williamem (36). Co si královna pro Kate přichystala?

Jen pár dní před dlouho očekávaným narozením prvního dítěte Meghan Markle (37) a prince Harryho (34), oslavila Kate Middleton s princem Williamem výročí svatby. Dne 29. dubna 2019 je to přesně osm let od onoho významného dne, kdy si vévoda a vévodkyně z Cambridge řekli své „ano“. Pro tuto mimořádnou událost si královna Alžběta II. pro vévodkyni Kate připravila ohromné překvapení. Jaké?

Její veličenstvo královna udělila Kate hodnost v podobě nejvíce významné královské pečeti. Britské vyznamenání Dame Grand Cross je nejvyšší hodností rytířského řádu. Královský řád Viktoriin je udělován speciálně na základě uvážení britského panovníka bez návrhu premiéra. Byl založen královnou Viktorií roku 1896, protože ostatní řády či vyznamenání mohly být uděleny pouze na návrh ministerského předsedy.

Meghan teď může vévodkyni z Cambridge pořádně závidět, protože tato hodnost je považována za velmi exkluzivní a nedostane ji jen tak někdo.

Mohlo by vás zajímat

Další články