Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Megatrapná a zoufalá Eva F. obtěžuje novináře ve Varech! Kdo z ní už omdlel a čím se vtírala?

Megatrapná a zoufalá Eva F. obtěžuje novináře ve Varech! Kdo z ní už omdlel a čím se vtírala?
Zdroj:
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie

Na letošní Vary se zcela jistě bude dlouho vzpomínat. Nejen že jsme vám jako první přinesli informaci, že zde chcípl pes a všichni se snaží tuto informaci zatajovat a dělají, že je vše v pořádku, ale taky jsme v přestrojení za Mela či za Faltýnovou dokázali iluminátsky všechny oklamat, čili tímto zdravíme do akreditačního centra.

Jako bolestné u nás máte zdarma roční přístup na náš web, užijte si ho ve zdraví.

Bohužel jen v jednom jsme selhali, a to zamezit přístupu a následnému otrávení varského vzduchu největší vtěrky a přísavky vůbec, jakési Evy F., která byla kdysi asi v osmisté řadě VyVolených, samozřejmě nevyhrála, a přesto trpí patologickým pocitem, že je na ni každý zvědav.

Chodí nezvaná na akce, odkud ji vyhazují dveřmi a ona se vrací světlíkem na odpadky, a proto nemohla chybět ani zde. A jelikož jí nikdo nevěnuje dostatek pozornosti, respektive žádnou, nutí si ji zoufalými textovkami. Bohužel Evě Fffff nedochází, že i když se zde potkávají konkurenční novináři, nenávist mezi nimi nepanuje, naopak si takové pikantnosti s radostí sdělí a společně se nad nimi pobaví.

Ferueerieesilová tak včera vypisovala úplně všem, že přijede na kolonádu limuzínou a jestli by ji někdo nechtěl nafotit. Někdo se zasmál a její výkřik do tmy ignoroval, my jsme se rozhodli jí udělat radost a poskytnout tímto trochu té mediální pozornosti, Evo, fakturu za PR očekávej do konce měsíce a začni házet korunky do prasátka.

Kde tahle zoufalka sebrala limuzínu, o tom se můžeme jen dohadovat, ale nejspíš si ji na tu ubohoučkou hodinu zaplatila sama, nebo patří lidem z karlovarské kliniky, kde si nechala Eva dělat nová prsa, což je pro lékaře plastické chirurgy medvědí služba. Rádi byste se tedy podívali na fotky Evy, jak přijíždí v limuzíně?

Bohužel žádné neexistují. Nenašel se nikdo, kdo by na určené místo setkání přišel a i my jsme raději seděli tři hodiny na promítání dokumentu o množení měchýřovky portugalské, než aby nás někdo dostal na tuhle událost roku. Tak snad až za rok.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy