Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Megatrapas youtubera Aleše Bejra v MasterChefovi: Uvařil šlichtu a machroval se svaly!

+ Dalších 5 fotografií
Zatínání svalů, drsné řeči a především nulový cit pro vaření. Tak vypadalo počínání Aleše Bejra v nové řadě reality show MasterChef Česko. Nikdo nepochybuje, že si Bejr nepřišel vyvařit výhru, ale jen se trošku zviditelnit. Takovou nálož ale nikdo nečekal!

Porota MasterChef Česko hledá ty nejtalentovanější, ale nejprve si zažila pořádný bizár. Na bodyguarda Aleše Bejra asi jen tak nezapomene!

Přišel v dost odvážném tílku, zatínal bicepsy a dožadoval se zvláštního oslovení: „Jinak jsem zapomněl říct, že bych rád oslovení pane trenére!“

Honzu Punčocháře donutil míchat jídlo, ale i cvičit. Nejvíce to ovšem odnesl nejmladší z trojice porotců Přemek Forejt, který za své rezolutní „ne“ dostal málem ránu. „Cos to řekl? To si děláš teď srandu, kejmo, ne?“ naježil se Aleš. Z jeho parodie na risotto s červenou řepou a mozzarelou se chtělo porotě zvracet.

Po drsné hádce s Monikou Štikovou (46) v reality show Tchyně, stupidním výstupu v Soudkyni Barbaře nebo cestách po světě s legendárním bezdomovcem Majsnerem tak Bejr zařízl na pažbu další megatrapas.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy