Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Megaproměna roku! Hvězdička reality show Vicky Pattison byla obtloustlá macanda s rozsáhlou celulitidou, teď má tělo modelky. Jak to udělala?

Vicky Pattison neuvěřitelně zhubla.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Hvězdička reality show Geordie Shore, programu, kde se natáčí mládež z Newcastlu při různých party, Vicky Pattison (25) měla pěkných pár kilo navíc a ošklivou celulitidu. Během pěti měsíců se jí podařilo neuvěřitelně zhubnout a teď se může chlubit tělem modelky.

Pattison zjistila, že už se jí její obtloustlé tělo nelíbí, a rozhodla se radikálně zhubnout. Začala cvičit pod dohledem trenéra a upravila jídelníček. „Nejím bílé pečivo, zařadila jsem do jídelníčku spoustu zeleniny, méně ovoce, protože je plné cukru a cvičím,“ uvedla Vicky. Podařilo se jí tak shodit dvacet kilo a z velikosti 16 (česká 44) zhubla na velikost 6 (česká 34). Vydala DVD, kde ukazuje, jak cvičením získat sexy tvary.

Pattison je ale pěkná rebelka. V Británii čelí obvinění z toho, že v červenci napadla mladou irskou modelku Hannah Kelso, kterou udeřila botou do obličeje tak, že dívka musela do nemocnice na šití.

Související články

Další články