Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Megaobjev: Americký herec ze seriálu, který zbožňujete, je dvojníkem moderátorky Ondráčkové!

Marta Ondráčková a Rick Hoffman.
Zdroj: herminapress.cz a reprofoto youtube.com

Redakce eXtra.cz, kromě vytváření článků pro vás, čtenáře, stíhá i sledovat celosvětové kulturní dění. Totálně jsme se zamilovali do seriálu Suits americké televizní stanice USA Network, který pod názvem Kravaťáci vysílá naše komerční televize Prima. Ústřední dvojici tvoří právník Harvey Spector (Gabriel Macht, 41) a jeho asistent Mike Ross (Patrick J. Adams, 31).

Jednou z divácky nejoblíbenějších je ale právník a partner ve firmě, kde se děj seriálu odehrává, Louis Litt. Na internetu můžete najít nespočet hlášek a videí věnovaných právě Louisovi, kterého skvěle ztvárnil herec Rick Hoffman (42).

Už během odvysílání první série jsme si všimli zázračné podoby Ricka Hoffmana s českou moderátorkou, známou z ranního vysílání Snídaně s Novou, Martou Ondráčkovou (30). Tmavě hnědé vlasy, černé hluboké oči a dolíčky ve tvářích, které se objeví i při jemné mimice obou postav, jsou hlavními znaky, které tyto dvě osobnosti spojují.

Buď nám Marta zatajila staršího a populárnějšího bratra, nebo opravdu platí, že každý má někde na světě svého dvojníka.

Zdalipak už Rickovi za mořem říkají "Americký Marta Ondráčková"?

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy