Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Megan Fox zradil odvážný kostým: Celému světu ukázala svůj rozkrok

Megan Fox: Ukázala úplně vše, doslova
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
halloween

Partneři Megan Fox (36) a Machine Gun Kelly (32) si letos dali na halloweenských kostýmech záležet a každým své fanoušky nějak šokovali. První šok byl, když rapper šňupal z poprsí své snoubenky bílý prášek, což sdílel na svém Instagramu. Diskuzi vyvolaly i kostýmy, ve kterých vypadali, jako by si spletli party s natáčením filmů pro dospělé. Pomyslnou třešničkou byl odvážný obleček s divokým rozparkem, který Megan zradil a celému světu ukázala svůj rozkrok.

Jeden z nejoblíbenějších hollywoodských párů Megan Fox a Colson Baker alias Machine Gun Kelly jsou středem pozornosti na každé společenské události. Často je to kvůli výběru outfitů, ve kterých jsou nepřehlédnutelní.

Divoké outfity Megan a Colsona

Své fanoušky nezklamali ani na několika halloweenských večírcích. Prvně zaujali, když šli za Pamelu Anderson a Tommyho Leeho. Dokonce si dali záležet i na detailech, v jeden moment se totiž rapper chopil bankovky a z bujného poprsí své snoubenky šňupal bílý prášek, což zveřejnil Colson Baker na svém Instagramu.

Další kostýmek byl o něco odvážnější, herečka oblékla latexové spodní prádlo, silonky a sexy kozačky nad kolena. Partner byl převlečený za kněze, k ruce měl přidělané vodítko, druhý konec měla Megan kolem krku a vášnivé reakce lidí na jejich outfity na sebe nenechaly dlouho čekat.

Megan Fox zradil odvážný rozparek

Ovšem největší poprask vyvolaly na první pohled étericky vypadající kostýmky. Pár se oblékl jako Linka Zelda ze známé fantasy videohry The Legend of Zelda. Největší pozornost na sebe strhla právě Megan Fox, ze které vyzařoval ve vínovém korzetu, který zdůraznil její dekolt, sexappeal. Ke korzetu zvolila odvážnou sukni s vysokými rozparky, které často dělají neplechu a jinak tomu nebylo ani v tomto případě.

Dle deníku Daily Mail pár zrovna odcházel z nočního klubu Delilah v Los Angeles, když Megan Fox zradila sukně s rozparkem a ukázala svůj rozkrok v celé své kráse, což zaznamenali místní fotografové.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy