Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Megan Fox slaví 34: Řeší obří krizi ve vztahu, se seriálovým Davidem už ani nebydlí

Brian a Megan vypadali vedle sebe kouzelně.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
narozeniny
Hollywoodská kráska Megan Fox slaví 34. narozeniny. Pohledná brunetka se nejvíce proslavila ve filmech Transformers, v poslední době se o ní ale hovoří především v souvislosti s jejím manželstvím. To totiž podle posledních informací zahraničních médií krachuje. Na oslavy tak herečka zřejmě nemá ani pomyšlení.

Megan Fox byla především po premiéře prvního filmu Transformers snem mnoha mužů z celého světa. Její modré oči, plné rty a nádherná postava se zalíbily dokonce i ženám. Proto byla spousta jejích fanoušků zklamaná, když se herečka rozhodla v roce 2010 provdat za herce Briana Austina Greena, kterého diváci znají ze seriálu Beverly Hills 90210

Už několikrát se spekulovalo, že manželé, kteří spolu vychovávají 3 děti, nemají úplně ideální vztah. Pokaždé se jednalo především o to, že se Megan a Brian neobjevovali ve společnosti bok po boku, což podle mnohých značilo krizi. Tyto spekulace ale pár vždy vyvrátil.

Podle nejnovějších informací, které zdroj blízký manželům přinesl americkému deníku E! News, je nynější krize v jejich vztahu nejen skutečná, ale i velmi vážná. „Megan a Brian spolu nežijí. Ještě ale nemluvili o tom, že by se chystali k rozvodu,“ sdělil zdroj.

Manželství plné komplikací

Vztah Megan Fox a Briana Austina Greena vždy připomínal horskou dráhu. Poprvé se pár rozešel už v roce 2009, kdy šlo dokonce hned o zrušení zásnub. Nakonec se k sobě ale herci vrátili a v roce 2010 se skutečně vzali. V roce 2015 pak Megan podala žádost o rozvod, tu ale stáhla, protože se dozvěděla, že je s manželem těhotná. Očekávání třetího miminka oba potěšilo a rozhodli se dát si ještě šanci. Zda se i nyní jejich vztah dočká restartu, nebo už se skutečně rozvedou, je otázkou.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy