Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Megan Fox poprvé uveřejnila fotku se svým nejmladším synem! Podívejte se, jak jsou sladcí!

Komu myslíte, že je junior víc podobný?
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Kráska z Transformers poprvé uveřejnila fotku svého třetího potomka! A je to samozřejmě roztomilost sama, ze které se právě rozpouštějí fanoušci po celém světě. Journey River Greene, narozený 4. srpna, vítej na sociálních sítích.

Megan Fox, jedna z nejvíce sexy hereček světa a manželka Briana Austina, kterého znáte jako Davida z Beverly Hills. Ještě donedávna se divoce spekulovalo o jejich rozvodu na spadnutí, fámy však byly vyvráceny, když pár oznámil, že očekává třetího potomka.

Journey se narodil začátkem srpna a je tak mladším bratříčkem 3letého Noaha a 2letého Bodhiho. Věkový rozdíl mezi dětmi není velký, pár do toho poměrně dupe. Navíc očividně zatím dělají pouze kluky, takže Megan jr. jsme se zatím nedočkali. Třeba nás překvapí příští rok na jaře.

Selfie Megan a malého Journeyho poprvé spatřila světlo Instagramu dnes a reakce fanoušků se skládají vesměs ze srdíček a… srdíček. Není se čemu divit, tento šálek ke snídani určitě už není třeba doslazovat. Co taky jiného čekat od tak krásného páru, že?

Související články

Další články