Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Megan Fox je podruhé těhotná: Podívejte se na 10 sexy fotek nejkrásnější herečky ve vesmíru!

Tohle má doma Brian Austin Green.
+ Dalších 7 fotografií

Kdo by to byl řekl, kam to ten Brian Austin Green (40) alias David Silver z Beverly Hills 90210, co zoufale miloval Donnu Martinovou a jeho nagelované vlasy byly vyšší než Justina Biebera, dotáhne. Sbalil nám tu nejkrásnější herečku na zemi a taky ve vesmíru – Megan Fox (27) a namísto sexbomby z ní udělal sexy MILF.

Megan, která mu už loni povila chlapce Noaha, je už zase těhotná a my se bojíme, že jestli to takhle půjde dál, bude mít do pětatřiceti deset dětí a bude plácat za domkem bábovky namísto toho, aby vystavovala svoje tělo někde v dalším akčním bijáku. A chodila jenom v podprsence.

Megan a Brian se vzali v roce 2010 na Hawaii, ale přestože ona patří jedinému muži, její úžasné tělo a nádherný obličej patří nám všem. Takže než se začne zakulacovat, tady je 10 nejkrásnějších fotek Megan Fox. Reklamní i ty obyčejné, je to jedno. Všude vypadá stejně dobře, a to i bez zásahu retušéra.

Mohlo by vás zajímat

Další články