Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Megan Fox a Machine Gun Kelly už svou lásku neskrývají: Byli načapáni při divokém líbání

Megan Fox a Machine Gun Kelly už svou lásku neskrývají: Byli načapáni při divokém líbání
Zdroj: YouTube
+ Dalších 13 fotografií
láska
Megan Fox (34) a zpěvák Machine Gun Kelly (30) potvrdili na sociálních sítích svůj vztah. Donutila je k tomu skutečnosti, že britský deník Daily Mail zveřejnil snímky, na kterých se pár líbá na veřejnosti. Potvrzení vztahu přišlo měsíc poté, co herečka oznámila, že se bude rozvádět se svým manželem Brianem Austinem Greenem (46), známým ze seriálu Beverly Hills 90210.

Už v květnu začala zahraničními médii kolovat informace, že se vdaná herečka Megan Fox (34) při natáčení nového filmu Midnight In The Switchgrass zakoukala do zpěváka, který si říká Machine Gun Kelly Tehdy šlo jen o spekulaci, nyní však muzikant potvrdil, že s pohlednou Megan skutečně randí.

Machine Gun Kelly s Fox hraje nejen v novém filmu, ale i ve svém videoklipu k písni Bloody Valentine. „Nazývám tě svou přítelkyní. Život v tomto případě skutečně napodobil umění,“ napsal na Twitter a narážel tak na fakt, že ve videoklipu prožívá s herečkou velmi zvláštní romanci.

Umělci by svůj vztah zřejmě neodhalili, kdyby nebyli načapáni při divokém líbání na veřejnosti. Snímky zveřejnil britský deník Daily Mail a Megan a Machine Gun Kelly tak byli donuceni jít s pravdou o svém vztahu ven. Potvrdili tak, že právě zpěvák je důvodem, proč se herečka rozhodla po 10 letech manželství rozvést s Brianem Austinem Greenem

Brian Austin Green nelení

Herec, kterého diváci znají jako Davida ze seriálu Beverly Hills 90210, moc dobře ví, že ho jeho zatím ještě manželka nahradila jiným mužem. Proto ani on nelení a podle informací zahraničních médií začal randit se silikonovou hvězdou reality show Courtney Stodden

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy