Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Megan Fox a Machine Gun Kelly už svou lásku neskrývají: Byli načapáni při divokém líbání

+ Dalších 13 fotografií
Megan Fox (34) a zpěvák Machine Gun Kelly (30) potvrdili na sociálních sítích svůj vztah. Donutila je k tomu skutečnosti, že britský deník Daily Mail zveřejnil snímky, na kterých se pár líbá na veřejnosti. Potvrzení vztahu přišlo měsíc poté, co herečka oznámila, že se bude rozvádět se svým manželem Brianem Austinem Greenem (46), známým ze seriálu Beverly Hills 90210.

Už v květnu začala zahraničními médii kolovat informace, že se vdaná herečka Megan Fox (34) při natáčení nového filmu Midnight In The Switchgrass zakoukala do zpěváka, který si říká Machine Gun Kelly. Tehdy šlo jen o spekulaci, nyní však muzikant potvrdil, že s pohlednou Megan skutečně randí.

Machine Gun Kelly s Fox hraje nejen v novém filmu, ale i ve svém videoklipu k písni Bloody Valentine. „Nazývám tě svou přítelkyní. Život v tomto případě skutečně napodobil umění,“ napsal na Twitter a narážel tak na fakt, že ve videoklipu prožívá s herečkou velmi zvláštní romanci.

Umělci by svůj vztah zřejmě neodhalili, kdyby nebyli načapáni při divokém líbání na veřejnosti. Snímky zveřejnil britský deník Daily Mail a Megan a Machine Gun Kelly tak byli donuceni jít s pravdou o svém vztahu ven. Potvrdili tak, že právě zpěvák je důvodem, proč se herečka rozhodla po 10 letech manželství rozvést s Brianem Austinem Greenem.

Brian Austin Green nelení

Herec, kterého diváci znají jako Davida ze seriálu Beverly Hills 90210, moc dobře ví, že ho jeho zatím ještě manželka nahradila jiným mužem. Proto ani on nelení a podle informací zahraničních médií začal randit se silikonovou hvězdou reality show Courtney Stodden.

Související články

Další články