Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Megafilm Důvěrný nepřítel už zítra v kinech: Jiří Mádl dohodil kšeft Janákovi, který ho objevil

+ Další 3 fotografie
Už 30. srpna vstoupí do kin dlouho očekávaný film Důvěrný nepřítel. A pokud si nejste jistí, že vás zaujme námět, tak vás jistě zaujme tělo krásné slovenské herečky Gabriely Marcinkové (30). Marcinková hraje manželku věhlasného programátora Andreje v podání Vojty Dyka (33). Manželé se nastěhují do domu, který je ovládán moderními technologiemi. To, co se nejdříve ukazovalo jako pokrok a super nápad, se pomalu mění v noční můru.

Očekávaný snímek režiséra kultovních teenagerovských komedií Snowboarďáci a Rafťáci míří do našich kin už tento čtvrtek. Mrazivý thriller Důvěrný nepřítel, ve kterém si hlavní roli zahrál Vojtěch Dyk a slovenská kráska Gabriela Marcinková, měl být přitom původně také komedie.

Právě Janák, kterého pro jeho režírování „dohodil“ producentům Jiří Mádl, jej ale upravil a zpracoval do vážnější roviny.

"Původně to vlastně byla více komedie, možná i proto jsem byl na doporučení Jirky Mádla osloven k režírování já, ale když jsem si to přečetl, tak mi přišlo škoda si z toho dělat legraci, já to viděl ve vážnější rovině. Prostě téma pro thriller, který z toho nakonec vznikl, " říká Karel Janák, režisér filmu Důvěrný nepřítel.

Mohlo by vás zajímat

Další články