Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Meg Ryan vylezla po 14 měsících na veřejnost! Kolik plastik asi měla? Budou jich desítky!

Z Meg Ryan by se dala vyrobit parádní plastelína. Možná i dvě.
+ Další 2 fotografie
Největší kráska romantických komedií? Tenhle titul kdysi Meg Ryan (53) patřil a s jeho ztrátou se bohužel nikdy nedokázala srovnat. Kolotoč drastických diet a plastických operací jí měl pomoci k návratu ztraceného mládí. Jenže nakonec to dopadlo přesně naopak.

Americká herečka se pořádně dlouho schovávala před veřejností, a tak na ni byli během včerejší návštěvy Paříže samozřejmě všichni zvědaví. Jenže když Meg vešla mezi novináře, tak fotografové ani nezačali mačkat spouště. Hvězdu filmů Samotář v Seattlu a Když Harry potkal Sally prostě vůbec nepoznali.

Její dokonale napnutý obličej a úplně jiný tvar nosu by zmátly každého fanouška. Sama Meg ale jakékoliv umělé úpravy obličeje nikdy nepřiznala.

Toho se ale s chutí zhostily její kolegyně, které si v tomto ohledu neberou vůbec servítky.

„Všichni víme, kdo šel pod nůž a kdo ne. Poznáte to na 50 kroků. Nikdy nechci žádnou děsnou operaci, která mi nejenže nezajistí žádnou práci, ale mohla by mě o práci i připravit. Meg Ryan si plastickými operacemi zničila kariéru,“ prohlásila o ní například herecká kolegyně Jane Leeves.

A polemizovat se s ní dá jen velmi těžko. Americká herečka se na filmovém plátně objevila naposled v roce 2009.

Mohlo by vás zajímat

Další články