Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Medvědice zaútočila na Slovensku na turistu. Buďte maximálně opatrní, varují úřady

nebezpečí
Ve středu došlo ve slovenských lesích k napadení turisty medvědicí. Informují o tom Lesy Slovenské republiky. I když se podařilo muži utéct, nemusí se jednat o poslední případ takového napadení. Lidé by měli být při procházkách velmi opatrní!

„Medvěd napadl turistu. Při procházce v lese, proto buďte maximálně opatrní,“ píše se na facebookových stránkách Lesů SR. Nic netušící muž se procházel ve středu na chodníku vedoucí od hotelu Poľana ve stejnojmenné Chráněné krajinné oblasti nedaleko lesní správy Kyslinky.

„V CHKO POĽANA, nedaleko lesní správy Kyslinky, dnes došlo k útoku na turistu. Tomu se podařilo uniknout a doběhnout do lesní správy Kyslinky (LESY SR), odkud mu byla přivolána záchranná služba,“ píše se dále v oznámení.

Muž naštěstí neutrpěl žádná zranění. Případů setkání s medvědem na Slovensku přibývá. Na východě Slovenska v okrese Senica se objevovala medvědice s mláďaty. Před ohrožením varovala policie Trnavského kraje. Také se na hranicích Slovenska a Česka stále potuluje medvědice Emma. Nyní by se měla vyskytovat ve slovenské části Javorníků. Buďte proto velmi ostražití!

Mohlo by vás zajímat

Další články