Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Média si už chystají nekrolog pro dceru Whitney Houston: Skončila stejně strašlivě a odumírá jí mozek!

Bobbi Kristina byla hospitalizovaná už jednou, pár měsíců po smrti matky.
Zdroj: koláž archiv

Dcera zpěvačka se zlatem v hrdle Whitney Houston (†48) byla v sobotu nalezena ve vaně plné vody, obličejem dolů a v bezvědomí.

11. února to bude třetí výročí od smrti slavné zpěvačky, která byla nalezena bezvládná v hotelu Beverly Hilton v Beverly Hills v Kalifornii. Záchranáři se ji snažili 20 minut neúspěšně oživit. Příčina smrti měla být, že po své dávce drog, které jí způsobily zdravotní potíže, usnula ve vaně a vdechla velké množství vody, tedy utonutí. Média byla o definitivní příčině smrti informována na konci března.

O několik měsíců později, konkrétně v prosinci, oznámil soukromý detektiv, že Whitney Houston byla zavražděna vymahači dluhů za drogy. A tehdy měla začít posedlost Bobbi Kristiny smrtí její matky.

„Není náhoda, že Bobbi Kristina byla nalezena za podobných okolností jako matka. Její potíže byly mnohem hlubší, než se mohlo lidem na pohled zdát,“ řekl o Bobbi Kristině nejmenovaný zdroj pro TMZ.com

Jedenadvacetiletou Bobbi nalezl v koupelně bez známek života její manžel a zároveň i nevlastní bratr Nick Gordon, který okamžitě zavolal záchranku. Lékařům se ji podařilo oživit.

Šance na uzdravení Bobbi Kristiny Brown jsou mizivé a nevypadá to s ní vůbec dobře. V současné chvíli je sice stabilní a je v umělém spánku, její mozek má ale znepokojivě nízkou aktivitu. Některé zdroje uvádějí, že musela být napojena na plicní ventilátor.

K nemocnici se sjela rodina a podporu mladé ženě vyjádřila i spousta slavných osobností.

Související články

Další články