Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

McGregora totálně rozdrtil Khabib! Skončilo to SUROVOU hromadnou bitkou: VIDEO

Držitel mistrovského pásu UFC v lehké váze se nemění, Khabib Nurmagomedov porazil Conora McGregora. Ze závěru zápasu ale zůstává rozum stát. Ruský vítěz se totiž nechal vyprovokovat a rozpoutal vřavu. Když přeskočil pletivo a pustil se do McGregorova parťáka Dillona Danise, vtrhl do oktagonu jeden člen týmu Khabiba a napadl irského bojovníka zezadu!

V prvních třech kolech to vypadalo, že jsou síly vyrovnané, ve čtvrtém kole se ale rozhodlo o porážce Conora McGregora. Ruský bojovník Khabib Nurmagomedov tak zůstává držitelem mistrovského pásu UFC v lehké váze.

Zápas ale vyvrcholil naprosto absurdně. Nurmagomedovi po krátké hádce přepnulo v hlavě a začal běsnit. Přeskočil pletivo oktagonu a pěstmi se pustil do McGregorova týmového parťáka Dillona Denise.

Mezitím stihl kdosi z týmu ruského bojovníka proniknout do oktagonu a napadnout McGregora, který byl otočený zády. Viditelně rozčílený Ir pak odešel, aniž by počkal na vyhlášení. Na to nezůstal ani vítěz Khabib, jehož musela doprovodit do šatny ochranka kvůli většině diváků, které jeho chování naštvalo.

Související články

Další články