Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Mažu tě! Ivanka Gottová nechala z Mistrova života odstranit nejlepšího kamaráda!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Ivana Gottová je ničitelkou letitých přátelství! Aspoň tohle tvrdí zpěvák Milan Drobný, který už půl roku nemůže kontaktovat Karla Gotta. A na vině je prý právě Mistrova žena a nikdo jiný. Stačila jedna informace novinářům a Drobného měla seřvat jako malého kluka a zakázat mu kontakt s Karlem Gottem. Co se v tomhle trojúhelníku stalo?

„Loni v prosinci jsem s Karlem mluvil a měl jsem obrovskou radost, že je mu po chemoterapiích lépe a jeho hlas zní vesele. Byl to pro mě nejlepší dárek k narozeninám a Ježíšku dohromady. Zmínil jsem se o tom před novináři, kteří to napsali. A Ivana ztropila scénu. Druhý den volala a křičela na mě, že maže mé číslo z mobilu! Že o Karlovi smí do médií mluvit jen ona! Byl jsem jako opařený,“ svěřil se Drobný Blesku.

Zpěvák zuří, že svého dlouholetého kamaráda ze studií nemůže ani pozdravit. „Ivano, uvědomte si, kolik skutečných přátel v našich letech máme?!"

Karel Gott (77) se uzdravuje z rakoviny mízních uzlin a jde mu to skvěle. Staví si novou chatu a vystupuje před diváky. Akorát Ivaně se to asi nezdá dost. „Ivano, měla byste vztahy spíše budovat než bourat!“ vzkazuje s tím, že každý ztracený den se v jejich věku počítá.

„Roky nám přibývají, kdoví jak dlouho nám ještě bude dopřáno. Známe se už z konzervatoře, seděli jsme v jedné lavici. On mi pomohl do Semaforu. Když ho Jiří Suchý lanařil, řekl, že půjde jedině se mnou. A já zase svědčil v jeho prospěch, když ho nařkli z údajného veřejného obnažování. Taky jsem uvedl na pravou míru, jak to bylo s antichartou," vysvětluje Drobný. Prý našel v Karlu Gottovi (77) vždy oporu a jako přátelé se nikdy nenechali na holičkách.

Související články

Další články