Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Maybelline uveřejnila novou tvář své značky! Reklamu na make-up bude dělat muž!

Manny Gutierrez, módní guru a youtuber, jak se vám líbí?
Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Světoznámá módní značka se rozhodla, že jejím novým ambasadorem bude muž. A to ne tak ledajaký. Manny Gutierrez je make-upový guru, který by vám s make-upem opravdu mohl radit. Nosí ho totiž poměrně často a hodně. Maybelline není první, kdo si jako módní tvář značky zvolil muže.

V říjnu svět obletěla zpráva, že značka Covergirl, jako první, zvolila tváří své značky muže. Je jím 17letý James Charles, který se vepsal do dějin. James je maskér, který na svém YouTube kanálu radí, jak se správně líčit. Stal se tedy tváří značky.

Maybelline zvolila Mannyho Gutierreze, dalšího módního experta. Ten má na Instagramu více než 3 miliony sledujících a jeho YouTube kanál čítá více než 91 milionů zhlédnutí u některých videí.

Kluci si díky svému koníčku vysloužili pozornost značek světových formátů a stali se jejich tvářemi. Tento poněkud pokrokový počin se shledal jak s příznivci, tak s pohrdáním. Značky tím pravděpodobně chtěly vyjádřit podporu homosexuálům a transsexuálům. Otázka zní, jaké cílové skupině danou kampaň budou věnovat? Pozornosti však jistě neujde.

Související články

Další články