Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Maximum meteorického roje Geminidy nastane v úterý nad ránem: Co přináší jednotlivým znamením?

obloha
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
astro

V úterý 14. 12. 2021 nad ránem dosáhne pravidelný meteorický roj Geminidy svého maxima. Velmi silnou energii přináší také proto, že se blíží úplněk. Podívejte se, co tento výjimečný den přinese jednotlivým znamením zvěrokruhu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Meteorický roj přinese do vašeho života energii pokory a laskavosti, po které tolik toužíte. V partnerských vztazích vám pomůže meditace na přivolání lásky a klidu. V galerii najdete, v čem být opatrní.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Neustále se za něčím ženete, abyste právě dnes zjistili, že vše, co potřebujete, je rodina kolem sebe. V minulých měsících jste zjistili, že právě o to jde v životě nejvíc. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Čeká vás velká hojnost, a to zejména finanční. Právě dnes naleznete cestu, jak zvýšit svůj příjem a zároveň realizovat svůj potenciál. Mějte oči otevřené! V galerii najdete, co dnes nechat být.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Už víte, kam povedou vaše další kroky? Nechte se vést intuicí, která bude v tento den nejsilnější za poslední dobu. Pomoci vám může i v partnerských vztazích. V galerii najdete váš tip.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pravidelný meteorický roj s sebou přinese sílu, která vám otevře staré rány. Pokud se opakovaně vyhýbáte jejich řešení, tentokrát nebudete mít na výběr. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dejte si v tento den pozor na své zdraví a jezte hodně vitaminů. Pomoci vám může i psychická pohoda, která zásadně ovlivňuje vaše fyzické zdraví. V galerii najdete, na co se během dneška připravit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tichá domácnost by dnes konečně mohla skončit! Pokud máte doma jakékoliv problémy, konečně najdete jejich řešení. Uleví se vám i celé rodině, to dusno už nikdo nezvládá. V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dejte vašim kolegům důkaz, že se na vás mohou spolehnout. Tisíckrát se vám to vyplatí, zejména v následujících dnech. Někteří z nich momentálně nevědí, co si o vás mají myslet. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Stejně jako se vrací pravidelně meteorický roj Geminidy, i vám se vrací určitý člověk do života. Buď ho konečně přijměte, ať zůstane, nebo se s ním rozlučte nadobro. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nehádejte se s partnerem, dnes to opravdu nikam nepovede. Musíte si uvědomit, že sami nejste bezchybní, a diskutujte o možném kompromisu. Dnes k tomu budete mít prostor. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nebojte se, vše se vyřeší. I věci, které momentálně vypadají jako problém, budou nakonec jen dobře načasovanou lekcí. Pokud máte vedle sebe člověka, kterého milujete, důvěřujte mu. V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nenechte se zviklat, někdo na vás šije pěknou boudu. Naopak některým z vás hvězdy v tento čas přinášejí mnoho dobrého, což využijete ve svůj prospěch, pokud budete otevřeni riskování. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy