Příběh této fotografie je opravdu neuvěřitelný. Na Facebooku začal po tajemné dívce pátrat jistý Lubomír Zajíček. Co k fotce napsal?

„Začátkem srpna jsme na vodáckém táboře dělali záchranu pod jezem a já jsem našel utopený foťák. Byl celý zarezlý a Vltava na něm zanechala své otisky. Hodil jsem ho po Jindrovi, ať nám udělá nějaké fotky a nějakou chvíli jsme se bavili podobnýma hláškama. Nakonec foťák sbalil Sígr, který z něj po několika pokusech vydoloval funkční SD kartu s fotkami. Zjistili jsme, že foťák ležel na říčním dně dlouhých 5 let. Fotek je tam celá hromada a patří evidentně slečně na přiložených fotografiích. Je tam vše, od zvířecích mazlíčků, po cestu do Anglie, až k poslední fotografii nad zmíněným jezem v Českém Krumlově. Facebook je mocné médium a třeba se danou slečnu podaří podle fotografií nalézt a ztracené fotky, které dávno upadly v zapomnění, udělají dotyčné radost. SD kartu rádi vrátíme.Třeba to vyjde.“

Takže jak to vidíte? Pomůžete Lubomírovi pátrat? Sdílejte tento článek, třeba se to podaří a dívka bude mít velkou radost.