Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Maxi-Tip vypisuje sázky, jak se bude letos dařit českým tenistkám. Vsadíte si?

Zdroj:
Maxi-Tip
Letos se českým tenistkám na okruhu WTA mimořádně daří. V žebříčku se tlačí na přední místa. Uplynulý turnaj v Miami to jen potvrzuje. Přichází však antuková sezóna, která může pořadím pořádně zamíchat. Sázková kancelář Maxi-Tip proto přichází s velmi atraktivními sázkami.

Šanci stát se světovou jedničkou sice Petra Kvitová v Miami nevyužila, pohled na aktuální žebříček však určitě potěší nejednoho tenisového fanouška. Karolína Plíšková si po finálové účasti polepšila v žebříčku o tři místa a je světovou čtyřkou. Dýchá na krk Kvitové, která po prohraném čtvrtfinále propadla o jednu příčku. Obrovský skok zaznamenala Markéta Vondroušová, která vypadla až ve čtvrtfinále právě s Plíškovou. Po turnaji tak poskočila v žebříčku o celých šestnáct pozic! Nyní jí patří 43. příčka a dotahuje se tak na 40. Kateřinu Siniakovou. V tenisovém světě právě začíná antuková sezóna a s ní celá řada turnajů zakončená grandslamovým French Open. Jaké bude průběžné pořadí českých tenistek v žebříčku WTA po French Open? Umístí se výše Kvitová nebo Plíšková? Jak to nakonec dopadne ke konci roku? Stane se česká tenistka světovou jedničkou? A kolik vyhraje grandslamů?

„Ženský tenis je u nás velmi populární, což se odráží i na zájmu sázkařů. Hvězdy našich tenistek letí stále vzhůru, my chceme být u toho a nabídnout našim klientům možnost vsadit na jejich favoritky,“ komentuje možnosti sázení u Maxi-Tipu předseda představenstva Karel Kabrna.

Související články

Další články