Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Maurerová: Rozchod s manželem. Přečtěte si, jak krutě doplatila na svou nevěru!

Míša Maurerová se musela odstěhovat z rodinného sídla v Brdech.
Zdroj: herminapress.cz

Herečka Míša Maurerová (33) si zřejmě svou budoucnost plánovala trochu jinak. Zlom v jejím životě nastal ke konci loňského roku, kdy ji fotografové zachytili opilou, jak se vášnivě líbá s produkčním Ondřejem Potykou. Po tomhle incidentu už nebylo cesty zpět. Její manžel Milan Kožíšek (41) zřejmě neunesl aféru své ženy a nekompromisně se rozhodl, aby se odstěhovala z rodinného sídla.

„Milan je velmi nekompromisní a rázný muž,“ řekl eXtra.cz člověk blízký páru. A podle jeho tvrzení se ani nedivíme, že nechtěl být jako vážený podnikatel prezentován s podtextem paroháče, který zahrnul svou manželku luxusem a ona mu zahnula při první party, kde se opila, jak zákon káže. Navíc půl roku po svatbě.

Maurerová se ale prezentuje jako velká životní optimistka. Přes to všechno se klidně pochlubila na svém facebookovém profilu, jehož otisk nám náš čtenář poslal k dispozici. „Tak jsme od zítřka právoplatní obyvatelé Vinohrad. Kdo se staví na kolaudační kávičku,“ zvala prý herečka své přátele do nového domu, který by se měl podle našeho zdroje nacházet mezi Václavským náměstím a Náměstím Míru. Množným číslem ale rozhodně nemyslela celou rodinu, pouze ji samotnou a děti, čtyřletá dvojčata Magdalenku a Josífka.

Možná pár, po tom všem, co se stalo, potřeboval odluku… Nebo Míšu čeká nepříjemný rozvod.

Související články

Další články