Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Matyáš Valenta alias František Hrubý z Ulice slaví 25: Od zrzavého kloučka po tátu

Matyáš Valenta alias František Hrubý z Ulice slaví 25: Od zrzavého kloučka po tátu
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
ulice

Oblíbený začínající herec Matyáš Valenta slaví 25. narozeniny. Lidé si nadaného herce pamatují hlavně z nekonečného seriálu Ulice, ve kterém hraje Františka Hrubého prakticky celých šestnáct let. Matyáš má za sebou už slušnou řádku rolí jak ve filmech, tak v seriálech. 

Český herec Matyáš Valenta patří mezi naše nejnadanější současné umělce. Už od svých čtyř let se objevuje před kamerou.

Jeho první role byla v reklamě, a natolik se osvědčil, že jich poté natočil ještě několik desítek. Při konkurzu na Františka Hrubého do seriálu Ulice si ho všiml režisér Dušan Klein a dal mu šanci.

Matyáš ukázal svůj herecký talent a v Ulici se objevuje dodnes. Začínal jako malý pihovatý klučík Franta, který má za sebou už pěkné životní zkušenosti.

Ještě jako -náctiletý se stal otcem a vychovává syna Kristiana, jehož maminka Skyler se s Frantou rozešla a dál žije v Nizozemsku.

Franta je už dospělý chlap a konečně se mu začíná dařit i v milostném životě. Střídavá péče a ještě na takovou dálku ale není vůbec žádná legrace.

Postava Franty ale celkově pochází z netypické rodiny; jeho nevlastní matka Anička byla sice dlouhá léta provdána za jeho vlastního otce Bedřicha Lišku, ale kvůli jeho ustavičným nevěrám se s ním nakonec rozvedla.

I přesto dokážou Liškovi společně se všemi dalšími levobočky fungovat jako skvělá a přátelská rodina, do které postava Franty už neodmyslitelně patří.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy