Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Maty ze Survivoru se hrne do Love Islandu: Spletou si tě s údržbářem, směje se mu Novotný

Maty ze Survivoru: Hrne se do Love Islandu, Novotný se mu vysmál
Zdroj: Se souhlasem Matěj Quitt
+ Dalších 11 fotografií
Survivor 2023

Míří sympaťák ze Survivoru do další reality show? Vyřazený účastník Matěj Quitt se v živém vysílání rozpovídal o tom, kam jeho kroky povedou nyní, a prozradil, že zvažuje další pořad TV Nova. "Přijdeš jako bombshellák?" vysmál se mu moderátor Survivoru Ondřej Novotný poté, co Maty řekl, že zvažuje Love Island. Nabídl mu výzvu v Oktagonu. 

Matěj Quitt byl z reality show Survivor vyřazen zcela nečekaně, a to v 22. epizodě. Ten den by hru nejspíš opustila herečka Karolína Krézlová, na kterou měli ostatní soutěžící největší pifku, ale kmenovou radu totálně zvrátila Johanka z kmene Rebelů, která Karolíně věnovala svou skrytou imunitu, jak jsme psali.

Rozhodovat se tak nakonec muselo právě mezi Matějem, Pepou a Tomášem, což dokonale zamíchalo kartami. Někteří fanoušci na sociálních sítích tuto kmenovku nazývají tou dosud nejlepší a nejnapínavější. Pochodeň posléze vyhasla právě Matymu, který se ale rozhodně neztratí ani po vypadnutí. Jednoho z největších hezounů letošní série totiž, zdá se, fanoušci opět uvidí i na televizních obrazovkách!

Je single a zvažuje další reality show

Moderátor Survivoru Ondřej Novotný na svém Instagramu opět uspořádal živé vysílání, ve kterém zrekapituloval 22. díl, a přizval si k sobě právě Matyho. Společně probrali nejen Matyho dosavadní hru, ale také plány do budoucna. "Určitě se budu vracet do své staré práce, ale zároveň se chci nyní věnovat Instagramu. Také se chci přihlásit do další reality show Novy," prozradil interiérový designer.

Další show, ve které by se mohl Maty objevit, je pořad Love Island! "Tam přijdeš jako bomshellák?" prohlásil s humorem Novotný. "Ty chceš do takovýho hovna dělat bombshell, potrápit nějakou babu," pokračoval a nemohl udržet smích.

Taktně Matymu naznačil, že na takovou show je možná příliš starý, a prohlásil, že by si ho mohli plést s údržbářem vily. Proto mu na závěr debaty nabídl raději zápas v Oktagonu.

Divoký návrat do Česka

Těsně po svém návratu Maty oslavil 33. narozeniny. Společně i s dalšími účastníky Survivoru vyrazil vstříc oslavám do centra Prahy, kde se konal divoký večírek. Maty byl rituálně připoután k baru, lili mu rum a další alkohol z lahve rovnou do krku, nasadili mu helmu, aby ho vzápětí mohli "majznout" baseballovou pálkou po hlavě, vodka tekla proudem. Záběry Maty sdílel na svém Instagramu. S ním se člověk rozhodně nenudí, jak se můžete podívat i v galerii.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy