Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Maturant Vojta (20) zemřel po noci v pražském klubu: Spolykal 3 tablety extáze najednou?

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
smrt maturanta
Tragickým koncem skončila oslava maturity dvacetiletého Vojty. Ten z pátku na sobotu v pražském klubu Storm prožil divokou noc. Z klubu ho odvezli záchranáři. Vojta jevil známky těžké intoxikace. Jeho setra a později také přítelkyně potvrdily, že Vojta boj o život bohužel prohrál.

"Je konec. Vojtík svůj boj prohrál, už nežije," napsala zdrcená Vojtova sestra na svůj Instagram. Vojta zemřel po návštěvě klubu Storm. O případu informuje na facebookovém profilu klub, další informace vydal web refresher.cz

"Mohu potvrdit informaci, že pražští záchranáři vyjížděli v sobotu před druhou hodinou ranní do zmíněného klubu, kde poskytli první pomoc dvacetiletému mladíkovi. Muž jevil známky na intoxikace a byl převezen do vinohradské nemocnice," uvedla pro eXtra.cz mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

Tragická událost se stala v pražském klubu Storm, jehož vedení se k případu vyjádřilo přímo na stránkách klubu. "Vojtu v klubu našel Marek Bureš (velký respekt) a vytáhl ho nahoru na vzduch a předal naší ochrance. Ihned jsme volali záchranku a Vojtu hlídali, doplňovali mu tekutiny a postupně mu ochlazovali organismus tak, abychom ho co nejdřív stabilizovali. Záchranka přijela rychle a s malou pomocí si do ní došel Vojta sám. Samozřejmě byl překoplej. Údajně spolkl tři extáze. Nicméně s námi komunikoval ještě v sanitce. Blahopřáli jsme mu k maturitě a snažili se mu vysvětlit, ať na sebe dává příště větší pozor a že 3 jsou vážně moc," píše se na stránkách Stormu.

Vojtova sestra na Instagramu po tragické noci napsala, že Vojta je bojovník a přežil první noc. "V 10 hodin podstoupí operaci střev, která je životu ohrožující i pro zdravého člověka. Ušel a vybojoval šílený kus cesty. A musí bojovat dál," napsala maturantova sestra. Později ale přidala informaci, že Vojta svůj boj prohrál. "Vojtík svůj boj prohrál, už nežije," uvedla zdrcená sestra.

O Vojtově úmrtí informovala také jeho přítelkyně. "Pořád tomu nemůžu uvěřit. A hlavně jak moc mi chybíš. Ještě jsem nepřestala plakat. Chtěla bych ti za všechno strašně poděkovat," napsala Andy na svůj facebookový profil.

Případem se začali zabývat kriminalisté. "Mohu potvrdit, že se celým případem začala pražská policie zabývat počátkem tohoto týdne a to na základě přijatého oznámení. Kriminalisté v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy podle §283/1 trestního zákoníku," uvedla pro eXtra.cz mluvčí Policie ČR Andrea Zoulová.

Byli jste v klubu Storm? Máte další informace? Ozvěte se redakce@extra.cz.

Související články

Další články