Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Matthew Perry se stal hvězdou Instagramu, David Schwimmer promluvil o návratu Přátel

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
seriál
Matthew Perry (50) podlehl tlaku od svých kolegů a stal se posledním členem z hlavního osazenstva seriálu Přátelé, který se přidal na Instagram. Během necelého týdne se stal naprostou hvězdou sociální sítě a po vzoru úspěchu Jennifer Aniston (51) ho sleduje už téměř 5 milionů lidí.

Když se na Instagram před několika měsíci přidala Jennifer Aniston, fanoušci seriálu Přátelé byli nadšeni. Zbýval už jen jediný hlavní herec, který na sociální síti nebyl. Matthew Perry se však nakonec nechal zlákat svými kolegy, kteří ho k založení účtu velmi nápadně nutili, a nyní kraluje internetu.

Během necelého týdne působení na Instagramu si Perry získal téměř 5 milionů sledujících. Dlouho přitom nepřidal žádný příspěvek a lidé tak sledovali úplně prázdný profil. Následně stačilo krátké video z Přátel, fotka s maketou filmové postavy a snímek s Barackem Obamou, aby se seriálový Chandler stal aktuálním králem internetu.

K založení profilu na Instagramu nezapomněli Perrymu pogratulovat právě ti, kteří ho k tomuto kroku přiměli. Lisa Kudrow a Jennifer Aniston svého kolegu a kamaráda přivítaly snímky z dob, kdy se jejich populární seriál ještě natáčel.

Velký návrat

Podle posledních informací se Přátelé nemají sejít jen na Instagramu, ale i na obrazovce. Údajně ovšem nepůjde o film či novou sérii, nýbrž o delší talkshow moderovanou oblíbenou americkou komičkou Ellen DeGeneres. Naposledy odpověď páčili z Davida Schwimmera, ten ale odmítl cokoliv potvrdit.

Související články

Další články