Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Matthew Perry nikdy neměl děti. Alkohol a drogy z něj udělaly impotenta

Matthew Perry nikdy neměl děti. Alkohol a drogy z něj udělaly impotenta
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
úmrtí

Patřil mezi nejobletovanější hollywoodské herce a mezi jeho partnerkami byla i Julia Roberts. Tragicky zemřelý Matthew Perry ale neměl to štěstí, aby se stal rodičem. Ve svých memoárech Friends, Lovers and the Big, Terrible Thing (Přátelé, milenky a ta velká, příšerná věc), které vydal pouhý rok před svou smrtí, dokonce přiznal, že kvůli závislosti na alkoholu trpěl i impotencí. 

Matthew Perry je po smrti. Tato zdrcující zpráva obletěla doslova celý svět v noci ze soboty na neděli. Představitel Chandlera z kultovního seriálu Přátelé se měl podle webu TMZ.com utopit ve vlastní vířivce. „Zdroje nám říkají, že dnes ráno skutečně zemřel ve svém vlastním domě po nějaké fyzické aktivitě. Záchranáři do jeho domu přispěchali kvůli srdeční zástavě, ale oživit se jim ho nepodařilo,“ uvedl zmiňovaný portál.

Perry si myslel, že jeho penis nefunguje

Ačkoli se Matthew Perry nikdy netajil tím, že nesnáší pozornost, před rokem vydal memoáry, ve kterých se zcela otevřel celému světu. A dokonce přiznal, že kvůli své závislosti selhal i jako muž. A to především kvůli alkoholu, který užíval od svých třinácti let, což podle jeho slov způsobilo jeho problémy s erekcí.

„Dlouhou dobu jsem si myslel, že můj penis nefunguje,“ uvádí Perry, který se tak marně pokoušel přijít o panictví. Poprvé "zaskóroval" až v osmnácti letech, a to s Tricií Fisherovou, nevlastní sestrou představitelky princezny Lei ze Star Wars Carrie Fisherové. Na své poprvé ale nevzpomínal v superlativech, protože i tehdy zklamal.

Ostudné selhání i dvě minuty slávy

Nic nefungovalo. Nic... Znovu zděšený jsem opustil milující náruč Tricie a nahý se zhroutil v bytě na židli. Seděl jsem tam, měkký a zlomený, rukama jsem si kryl klín jako jeptiška na odpolední bohoslužbě. Ze všech sil jsem se pokoušel zakrýt své rozpaky a možná i slzu…“ líčil Perry ve své knížce Friends, Lovers and the Big, Terrible Thing.

Nakonec mu pomohla právě Tricia, které se do jeho mužství podle jeho vyprávění podařilo vdechnout život. „Přistoupila ke mně, vzala mě za ruku, odvedla mě zpět do postele, položila mě a… Celé dvě minuty slávy!“ popsal Perry, který se netajil tím, že byl přes třicet let závislý a alkohol, léky a drogy z něj udělaly chodící trosku. Dokonce si nepamatuje tři roky natáčení seriálu Přátelé. V posledních letech měl ale být čistý. I proto celý svět nyní šokovala informace o jeho náhlé smrti.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy