Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Matthew Perry děsí fanoušky svým vzhledem: Chandler z Přátel strašně sešel a přibral

Matthew Perry děsí fanoušky svým vzhledem: Chandler z Přátel strašně sešel a přibral
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Oblíbený herec Matthew Perry (50), který navždy vešel do paměti diváků jako Chandler ze seriálu Přátelé, se po dlouhé době ukázal na veřejnosti a vyděsil všechny okolo. Neuvěřitelně sešel a během doby, kdy byl naposledy spatřen, přibral spoustu kilogramů. Je vidět, že neřesti, kterým holdoval, se na jeho vzhledu i zdraví podepsaly.

Matthew Perry je diváky dodnes milován jako Chandler Bing ze seriálu Přátelé. Jeho osud v sitcomu byl pěkný - oženil se s Monicou a společně adoptovali dvě krásné děti. Je ale známo, že ve skutečnosti jeho život tak ideální nikdy nebyl.

Perry už během natáčení Přátel holdoval alkoholu a drogám, část natáčení si dokonce nepamatuje. Nadměrné pití i užívání narkotik se vzdal, zato je ale silným kuřákem a zjevně miluje jídlo. Proto, když se nyní po dlouhé době ukázal na veřejnosti, všem spadla brada.

Seriálový Chandler si zajel do lékárny jen v teplákách, tričku a kšiltovce. V porovnání s jeho posledním veřejným vystoupením si nelze nevšimnout, že nabral spoustu kilogramů. K autu šel s cigaretou v ruce, která je pro něj už tak typická.

Proměna Matthewa Perryho

Zatímco Perryho kolegové z Přátel téměř nestárnou, udržují se v kondici a vypadají skvěle, on sám rozhodně na 50 let nevypadá. Zda se o sebe přestal starat nebo ho v souvislosti s jeho někdejším životním stylem trápí nějaké obtíže, není známo. Je ale jasné, že se od dob své největší slávy změnil téměř k nepoznání a fanoušci doufají, že se dá zase dohromady. Na jeho nové fotky se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy