Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Matt LeBlanc slaví 52. narozeniny: Takhle se on a další Přátelé změnili v průběhu let

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
výročí
Legendární herec Matt LeBlanc, známý jako Joey Tribbiani z kultovního sitcomu Přátelé, slaví 52. narozeniny. V seriálu platil za jednu z nejvtipnějších postav a především za muže, který si dokázal okolo prstu omotat každou ženu. Ačkoliv se na něm léta podepsala, stále je to velmi sympatický muž. Jak jsou na tom jeho hvězdní kolegové?

Matt LeBlanc se narodil 25. července 1967 v Newtonu. Jako dítě a ani v teenagerovských letech ho herectví vůbec nepřitahovalo, více se zajímal o motorky, svou první dostal už v osmi letech. Zúčastnil se pár závodů a zjistil, že by mu to mohlo vydělávat na živobytí, jeho matka se o něj ale bála natolik, že musel se závoděním skončit.

První náznak toho, že se Matt uchytí jako herec či model, přišly v době, kdy se přestěhoval do New Yorku. Roku 1987 byl obsazen do reklamy na džíny, následovaly reklamy na Coca-Colu, chipsy a pak i reklama na kečup, která získala na festivalu v Cannes Zlatého Lva.

První větší role na sebe nenechaly dlouho čekat a v roce 1994 se Matt objevil jako lamač dívčích srdcí Joey Tribbiani v seriálu Přátelé. Tam si zahrál po boku Davida Schwimmera, Matthewa Perryho, Jennifer Aniston, Courteney Cox a Lisy Kudrow. Od doby, kdy padla první klapka, uběhlo už neuvěřitelných 25 let. Na to, jak se LeBlanc a jeho hvězdní kolegové za tu dobu změnili, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články