Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Matrix: Resurrections má venku finální trailer. Ukázal nové postavy

Světlo světa spatřil finální trailer, pokračování kultovní sci-fi série Matrix. Autoři se už dříve nechali slyšet, že Matrix: Resurrections bude navazovat spíše na původní první díl, než na dvě nepříliš povedená a diváky kritizovaná pokračování. Uvidíme, jestli se Resurrections podařilo udělat lépe. Trailer, který zveřejnil Totalfilm, to každopádně slibuje. Autoři navíc odhalili některé změny. Morphea už neztvární Lawrence Fishburne a jiný herec nastoupí i v roli největšího záporáka, agenta Smithe, ve které v původním Matrixu exceloval Hugo Weaving.

Společnost Warner Bros. v srpnu oznámila, že se fanoušci mohou těšit na snímek Matrix 4. Jeho natáčení už je v plném proudu a s téměř původní sestavou nejen herců, ale i štábu. Včetně osobního kaskadéra Keanu Reevese (55). Chad Stahelski promluvil o tom, že ve filmu bude až šílená akční scéna, která divákům vytře zrak. Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss se vracejí do rolí Nea a Trinity, kromě nich ale zůstává zcela stejná i režie - té se ujaly sestry Lilly a Lana Wachowski, které režírovaly a vytvářely scénáře už pro předchozí tři filmy.Již téměř dvacet let žije Neo zdánlivě poklidný život jako Thomas A. Anderson v San Franciscu. Navštěvuje terapeuta, který mu předepisuje modré pilulky. Potkává každý den Trinity, ale navzájem se nepoznávají. Jednoho dne narazí na Morphea, který mu nabídne červenou pilulku, aby znovu otevřel svou mysl Matrixu.


Jak se pokračování kultu podařilo, se dozvíme už 22. prosince, na kdy má Matrix: Resurrections naplánovanou premiéru.


Podívejte se také na krátký rozhovor s Keanu Reevesem, kde vyprávěl, co vše pro něj Matrix znamená:Zdroj náhledového obrázku a videa: Totalfilm

Související články

Další články