Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Matrix 4 bude pořádná jízda: Kaskadér Keanu Reevese promluvil o šílené akční scéně

Matrix 4 bude pořádná jízda: Kaskadér Keanu Reevese promluvil o šílené akční scéně
Zdroj: Warner Bros.
+ Dalších 8 fotografií
pokračování
Společnost Warner Bros. v srpnu oznámila, že se fanoušci mohou těšit na snímek Matrix 4. Jeho natáčení už je v plném proudu a s téměř původní sestavou nejen herců, ale i štábu. Včetně osobního kaskadéra Keanu Reevese (55). Chad Stahelski promluvil o tom, že ve filmu bude až šílená akční scéna, která divákům vytře zrak.

Matrix se v roce 1999 stal obrovským hitem, v roce 2003 se dočkal dalších dvou pokračování a fanoušci už si nemysleli, že se dočkají dalšího snímku. V srpnu ale bylo oznámeno, že se na plátnech objeví nový díl Matrix 4-4 a lidé se mohli radovat.

Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss se vracejí do rolí Nea a Trinity, kromě nich ale zůstává zcela stejná i režie - té se ujaly sestry Lilly a Lana Wachowski, které režírovaly a vytvářely scénáře už pro předchozí tři filmy.

Velký návrat učinil i kaskadér Chad Stahelski, který v riskantních scénách zastupuje právě Reevese. „Režisérka přišla a řekla, že to bude tak, postava bude cítit tohle a tamto a půjde o tohle. Pak se zeptala, co mám v rukávu, aby ta scéna byla úplně šílená,“ popsal pro magazín The Hollywood Reporter.

Fotky z natáčení filmu Matrix 4

Ačkoliv oficiální fotky k snímku Matrix 4 ještě nejsou, studio Warner Bros. vypustilo pár fotek z natáčení, aby fanoušci věděli, na co se mohou těšit. Děj filmu ještě rovněž vyzrazen není - proto byl kaskadér tak skoupý na slovo. Je ale jisté, že čtyřka z oblíbené sci-fi série bude nabitá akcemi. Na snímky se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy