Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Matouš Ruml otevřeně o StarDance: V naší partě vznikla zvláštní chemie

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 14 fotografií
exkluzivně
Herec Matouš Ruml (34), kterého si televizní diváci pamatují především jako Lexu ze sitcomu Comeback, přijal v letošním roce velkou výzvu. Coby soutěžící se účastní soutěže StarDance 2019, kde mu byla jako taneční partnerka přidělena mladičká Natálie Otáhalová (19). S tou si výborně sedl a nyní patří mezi nejoblíbenější páry letošního ročníku. Jejich vztah však není založený jen na tanci a Ruml prozradil, že v celé partě vznikla velmi zvláštní chemie a všechny pojí přátelství.

Velmi snadno by se dalo předpokládat, že mezi soutěžícími ve StarDance panuje napětí, přeci jen jsou jeden druhému konkurencí. Zdá se ale, že opak je pravdou. Matouš Ruml pro eXtra.cz promluvil o tom, jaké vztahy v zákulisí soutěže panují, jaký má vztah se svou taneční partnerkou Natálií Otáhalovou a komu přeje vítězství.

Soudě dle reakcí na sociálních sítích, aktuálně patříte k nejoblíbenějším párům soutěže StarDance. Čekal jste takovou přízeň?

Nečekal, ale beru to trošku s rezervou, jsou to sociální sítě a je to takové jednostranné. Samozřejmě si toho vážím, ale nemůžu říct, že bych měl vítězství jisté, to vůbec.

S vaší taneční partnerkou Natálií Otáhalovou si velmi rozumíte. Myslíte si, že vaše přátelství bude pokračovat i po StarDance?

Rozhodně. Já jsem díky StarDance získal kamarádku a naše přátelství po soutěži neskončí. Opravdu jsme si velmi sedli a je to krásné.

Dá se tohle říct i o zbytku party, že se s nimi budete po soutěži scházet?

Myslím, že jo, protože například s Verčou Kubařovou jsme dlouholetí přátelé a známe se už ze školy, takže tam je to jasný. Myslím, že tam vznikla fakt zvláštní chemie té party a že minimálně jednou se po StarDance sejdeme určitě.

Jak si v soutěži věříte? Myslíte si, že dojdete do finále?

To je hrozně těžké, rád bych tam byl, ale nedokážu odhadnout, co udělá hlas lidu. Byl bych rád, kdybych se tam dostal, ale každý tanec je jiný a každé kolo je nový začátek. To vyřazování je čím dál tím horší, protože člověk znovu prožívá ty samé pocity. Jak se říká, dvakrát do stejné řeky člověk nevstoupí, ale tady do ní vstupuje.

Jaký tanec byl pro vás zatím největší výzvou?

Rumba. Rumba pro mě byla největší výzvou, od začátku jsem se s ní pral a jsem moc rád, že ji mám za sebou.

Jakému páru byste vítězství v soutěži přál?

Já bych to vlastně přál opravdu všem, protože je na všech vidět ten obrovskej progres. Ale protože se s Verčou známe nejdéle, tak bych to srdcem nejvíc přál jí.

Související články

Další články