Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Matky všech zemí, pozor: Tato žena, která celé těhotenství držela dietu, se vám vysmívá, že vypadáte jako velryby

Loni Jane Anthony se chlubí tím, že hned 12 dní po porodu vypadá stejně
jako před ním.
Zdroj: instagram

Tohle kontroverzní prohlášení jedné mladé matky rozzuřilo spousty žen. Loni Jane Anthony (25) je prý živoucím důkazem toho, že nemusíte vypadat v těhotenství jako velryba. Celou dobu totiž držela speciální dietu a jedla v podstatě jenom banány.

Mladá matka byla pod palbou kritiků už v šestém měsíci, kdy prohlašovala, že je stále jenom na rostlinné stravě a jí dvacet banánů denně. Během těhotenství přibrala 17 kilo, z toho 10 shodila po dvou dnech od porodu zdravého chlapečka. Po 12 dnech měla opět ploché břicho a vypadala jako před těhotenstvím. Také se nechala slyšet, že by byla ráda, kdyby její syn byl vegan jako ona.

Nicméně odborníci před touto stravou v těhotenství varují. „Pro ženy v těhotenství jsou důležité bílkoviny a tuky, které tvoří stavební kameny buněk a podporují vývoj mozku a očí dítěte,“ cituje výrok odborníka Daily Mail.

Jane Anthony ale také inspiruje přes 200 tisíc lidí, kterým dává tipy na zdravou stravu na svém Instagramu. Mnozí z nich ji však považují pouze za anorektičku.

Související články

Další články