Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Matky v zápřahu: Marešová ukázala dekolt a Mesárošová schytala kritiku za nahotu

Matky v zápřahu: Marešová ukázala dekolt a Mesárošová schytala kritiku za nahotu
Zdroj: Monika Marešová archiv
+ Dalších 10 fotografií
mateřství
Prázdniny se pomalu ale jistě blíží ke konci, a tak se známé české mámy rozhodly, že poslední slunečné dny stráví se svými ratolestmi. Bývalá manželka Leoše Mareše (44) Monika Marešová (44) dováděla se svým synem v bazénu a předvedla perfektní dekolt. Podobně je na tom i maminka Dominika Mesárošová (34), která ovšem sklidila kritiku za nahotu před dítětem. Bylo to nutné?

Modelka Dominika Mesárošová (34) si v současné době naplno užívá chvilky se svojí rodinou. Prakticky od porodu syna Eliána půvabná maminka zápolila s kily navíc. Dominika moc dobře věděla, že pokud se chce dostat do původní formy, musí na sobě pořádně zamakat.

Podle nejnovějších snímků lze usuzovat, že tvrdá dřina se vyplatila. Téměř v pětatřiceti letech Mesárošová předvedla v egyptské Hurghadě naprosto dokonalý zadek a skvělou figuru. Poslední slunečné chvilky si s malým Eliánem užila doma u bazénu.

Dominika na sociálních sítích zveřejnila snímek se synem, na kterém je nahá, a patrně vůbec netušila, jaký poprask tím způsobí. Hromada lidí ji zasypala komentáři ve stylu, že je taková prezentace před malým dítětem krajně nevhodná.

"Hlavně ty cecky ukázat jako dojná z Horní Lomné," píše jedna z komentujících. "Vy nejste normální. Co budete ještě kritizovat? Vždyť je to zcela normální a přirozené," zastávají se naštěstí Dominiky ostatní.

Bývalá manželka Leoše Mareše do starého železa nepatří

Bývalá manželka Leoše Mareše si zase užívala poslední doušky léta u bazénu s jedním ze svých synů a zářila jako sluníčko. Monika ve svých čtyřiačtyřiceti letech vypadá dokonale a do starého železa rozhodně nepatří.

Při bazénových hrátkách potěšila hlavně mužské osazenstvo svým nepřehlédnutelným bujným dekoltem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy