Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Matky útočí na Lelu Ceterovou: Nekojíš? Mléko nemáš jen kvůli silikonům, nadávají

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
prsa
Novopečená maminka Lela Ceterová (30) na sociálních sítích neúmyslně rozpoutala válku. Už klasickým diskuzním tématem na internetu se stalo kojení a když playmate přiznala, že se jí mateřské mléko nevytvořilo a tudíž ho dceři nedopřává, dočkala se velmi nepříjemných poznámek. Ostatní matky na ní nenechaly nit suchou.

Necelý týden před Vánoci Lela Ceterová porodila bijci Karlosu Vémolovi malou Lilinku. Od té doby jsou sociální sítě novopečené maminky plné snímků její dcerky a fanoušci nemohou z roztomilé dívenky spustit oči. Nyní ale Lela nechtěně rozpoutala ohnivou debatu.

Kojení je všeobecně velmi citlivé téma, které v internetových diskuzích vždy spolehlivě rozdmýchá oheň. Když tedy Ceterová přiznala, že se jí nevytvořilo mléko a tudíž Lilinku nekojí, dočkala se během chvíle spousty reakcí.

Matky vzaly plastikovou krásku útokem. „Stejně nekojíš jen kvůli těm mega silikonům,“ píše jedna z komentujících. Další se přidaly a Lele začaly udělovat nevyžádané rady. „Zkusila jsi to vůbec, nebo jsi jí hned v porodnici dala flašku?“ táže se nemístně další. „Umělá strava, umělá prsa, vždyť by ji tím udusila,“ píše škodolibě jiná komentující.

Stop kojofašismu, brání Lelu fanoušci

Na Lelinu obranu nastoupili její fanoušci. „Dítě na umělém mléku není žádná týraná chuděra. Jste horší než sekta, cizí kojení neřešte a bude vám lépe,“ napsala jedna ze zastánkyň novopečené maminky.

Na čí stranu se přikláníte vy? Je stravování dítěte umělým mlékem skutečně takový prohřešek?

Související články

Další články