Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Matky se rozhodly zemřít se svými dětmi: Zdrogovaly je a sjely s nimi z útesu!

+ Další 3 fotografie
sebevražda
V Kalifornii došlo k obrovské tragédii, která otřásla světem. Jennifer Hart a její žena Sarah se v zoufalství rozhodly zemřít a jejich 6 adoptovaných dětí vzít na smrt s sebou. Neštěstí se odehrálo poté, co rodinu začala vyšetřovat sociálka, podle které ženy děti zanedbávaly. Manželky svých 6 adoptivních dětí zdrogovaly a sjely s nimi z útesu, podle soudu není pochyb o tom, že šlo o úmyslný čin.

Sarah Hart a její žena Jennifer Hart se dostaly do problémů poté, co je začala vyšetřovat sociálka s podezřením na zanedbávání péče a špatné zacházení s jejich šesti adoptivními dětmi. Zoufalou situaci se rozhodly vyřešit společnou smrtí. Děti ve věku od 12 do 19 let zdrogovaly a následně s nimi sjely z útesu, pád nikdo nepřežil.

Vyšetřovatelé už na místě činu neviděli žádné brzdné stopy, v počítači žen pak v historii našli vyhledávání způsobů sebevražd. Soudní pitva prokázala, že řidička Jennifer Hart v sobě měla velké množství alkoholu, děti a Sarah pak v sobě měly Benadryl, lék, který může způsobovat ospalost.

Ženy byly podezřelé z týrání dětí. Toto podezření sociálka pojala poté, co jejich patnáctiletý syn zazvonil u sousedů a prosil o jídlo s tím, že mu jej jeho matky, údajně kvůli finančním problémům, nechtějí dát. Úřadům do karet hrál i fakt, že Sarah Hart měla záznam z minulosti. V roce 2010 učinila přiznání, že zbila svou dceru, následně byla odsouzena za domácí násilí. Podle jednoho z vyšetřovatelů si ženy nejspíš řekly, že když děti nebudou mít ony, nebude je mít ani nikdo jiný.

Mohlo by vás zajímat

Další články