Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Matky na tahu: Rozjařená Krejčíková a veselá Tomešová nechaly doma své ratolesti, hlídali tatínkové

Aneta Krejčíková a Míša Tomešová to pořádně rozjely.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 10 fotografií
Party

Slavné české matky ukázaly, že nejsou jen denně přikované u plotny nebo u svých dětí, ale umí to také pořádně rozjet. Aneta Krejčíková (31), Michaela Tomešová (31) a Michaela Sýkorová si po dlouhé době vyrazily do společnosti na premiéru filmu Volha. Své kočárky ale nechaly doma. Alkohol tekl proudem a o děti se zřejmě tento večer starali tatínkové. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která nafotila veselé fotky.

Protože je mateřská hodně vyčerpávající období, tak jednou za čas si i matka potřebuje odpočinout. Toto trio ale už má rodičovskou dovolenou za sebou, takže nevadí, když si holky vyrazí z kopýtka častěji. Řeč je o herečce Anetě Krejčíkové, Michaele Tomešové a manželce Martina Písaříka Michaele Sýkorové.

Maminy na tahu

Holky si vyrazily na premiéru minisérie Volha, kde se sešly s mnoha svými hereckými kolegy. Nakonec ale zakempily u jednoho stolu, kde nealko bylo sprosté slovo. Skleničky cinkaly, matky se usmívaly a zdá se, že své děti přenechaly v péči tatínků. Na místě byla i redakce eXtra.cz a holky hezky nafotila.

Druhý porod do bazénku

Aneta Krejčíková je známá hlavně ze seriálu Ulice. Proslavila se ale například i ve filmech jako Špindl, Dešťová víla, Vyšehrad atd. Maminkou se stala v roce 2018, kdy se jí a partnerovi Ondřejovi Rančákovi narodil syn Ben. O rok později prozradila, že je znovu v očekávání a v období covidu se jim narodila dcera Tonička. Druhý porod byl u herečky obzvlášť netradiční. Rodila totiž v domácím prostředí a do bazénku, jak informoval deník Blesk.

Michaela Tomešová, za svobodna Doubravová, je už také dvojnásobnou maminkou. Se svým manželem hercem Romanem Tomešem mají dva syny Kristiána a Jonáše. Jako poslední mamina na tahu se na akci ukázala Michaela Sýkorová, která žije ve vztahu s hercem Martinem Písaříkem. Spolu mají syna Patrika.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy