Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Matky a dcery si udělaly stejná tetování a je to krása!

Zdroj: boredpanda.com
+ Další 2 fotografie
Všichni moc dobře víme, že jsou vztahy v rodině někdy pořádně zapeklité. Se sourozenci a rodiči je občas těžké vyjít. Každý o tom víme své. O to vzácnější je, když vidíte někoho, kdo má se svou matkou naprosto dokonalý vztah. Berou se jako kamarádky a sdílí spolu úplně vše. Tak proč by neměly zpečetit svůj vztah stejným tetováním?

Říká se, že jsou dcery vázané hlavně na otce a že jsou spíš tatínkovy princezničky. Hluboko uvnitř mají ale také velmi silný vztah se svou matkou. Tetování pro matku a dceru je navrhnuto tak, aby co nejlépe vystihovalo jejich pouto a nesmrtelné přátelství

Tenhle nápad dostaly snad všechny matky a dcery po celém světě. Fotek se hromadí čím dál víc. O to krásnější pohled na stejná tetování je. Mateřská láska je nekonečná a vydrží už navždy. Stejně jako tetování Když se tetují partneři, proč to nezkusit i s mámou.

Svůj vztah utvrdily tím nejhezčím způsobem. Jde vidět, že bez sebe nedají ani ránu Mnohé z nás jim to můžou jen tiše závidět. Výsledek dopadl opravdu úchvatně. Jedno tetování je krásnější než druhé.

Podívejte se níže do naší fotogalerie. Vybrali jsme pro vás ty nejzdařilejší kousky.

Související články

Další články