Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Počasí Jana Paurová Bohumín

Nejnovější kauzy

Matku z Benešovska obvinili z vraždy šestiletého syna: Pak se pokusila zabít

vražda dítěte
Policie na Benešovsku vyšetřuje od čtvrtka vraždu teprve šestiletého chlapce. Vraždit měla podle informací jeho matka, která se pak neúspěšně pokusila o sebevraždu. Soudní pitva prokázala, že dítě zemřelo cizím přičiněním. Případ převzali krajští kriminalisté.

„Od čtvrtka prověřujeme úmrtí dítěte v jednom z rodinných domů na Benešovsku. Případ si na místě převzali krajští kriminalisté, kteří současně nařídili soudní pitvu. Ta prokázala, že na smrti dítěte měla podíl jiná osoba. V této souvislosti již následující den kriminalisté zahájili trestní stíhání ženy, a to pro zvlášť závažný zločin vraždy. Státní zástupce následně podal návrh na vzetí obviněné ženy do vazby,“ sdělila Blesku Veronika Čermáková ze středočeské policie.

Vraždit měla údajně matka, která se nesmířila s rozvodem. „Víte, jak to chodí. Nechtěla ho dát. Tak to asi bylo: Ani já, ani ty,“ řekl televizi soused.

Sama zavolala na tísňovou linku s tím, že chce umřít. Bohužel vzala život svému šestiletému synovi a následně se pokusila o sebevraždu, což se jí nepovedlo a musela být hospitalizována.

Podle FTV Prima tělíčko dítěte našli policisté. V případě prokázání viny hrozí matce odnětí svobody na 15 až 20 let nebo výjimečný trest. „Říká se, že měla ta matka nějaký pominutý smysly,“ sdělil Primě soused rodiny.

Související články

Další články